Нова пропозиція від Toyota, Crown Signia 2025 року, стає свіжим гравцем на полі позашляховиків

Цей універсал-кросовер буде відмінним доповненням до лінійки Toyota, спеціально розроблений для того, щоб заповнити порожнечу, яку залишила модель Venza.

Цінова політика вже оприлюднена: базова комплектація XLE розпочинається з $44 985. Це трохи вище, ніж вартість седана Crown на $2450, але значно перевищує вихідну ціну Venza, яка стартувала з $36 465. Незважаючи на зростання вартості, стандартне обладнання Crown Signia XLE вражає. З бездротовими версіями Apple CarPlay та Android Auto, а також двома 12,3-дюймовими екранами на приладовій панелі, цей автомобіль пропонує комфортний інтер'єр з поєднанням тканинних та вінілових сидінь. Серед додаткових опцій - шкіряне кермо з підігрівом, електропривід для дверей та аудіосистема з шістьма динаміками.

Нова пропозиція від Toyota, Crown Signia 2025 року, стає свіжим гравцем на полі позашляховиків

Для тих, хто шукає ще більше розкоші, привабливим варіантом буде комплектація Limited від $49 385. Ця модель включає в себе різноманітні покращення, які перевершують можливості XLE. Між ними - панорамний скляний дах, 21-дюймові диски, шкіряний салон, підігрів задніх сидінь, система паркування та аудіосистема JBL з 11 динаміками.

Під капотом, незалежно від обраної комплектації, працює 2,5-літровий чотирициліндровий двигун, підтриманий трьома електромоторами. Два з них знаходяться спереду, а третій може забезпечувати задні колеса за потреби. Ця гібридна система, яка працює з безступінчастою автоматичною коробкою передач (CVT), надає загальну потужність 240 к.с., забезпечуючи динамічний досвід за кермом.

Полная версия